Gratis

Agent livrator – între puncte de lucru

OPTIMAC

Candidatul Ideal

  • Deții permis de conducere categoria B, de minim 2 ani;
  • Cazier judiciar și rutier fără antecedente penale;
  • Ești responsabil și îți dorești stabilitate;
  • Ești harnic și motivat, dispus la efort (situații excepționale);
  • Abilități de comunicare, bună organizare;
  • Caracter integru, corectitudine;

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv
  • Abonament rețea de sănătate privată
  • Discount pentru tine și familia ta la achiziționarea produselor din portofoliul OPTIMAC
  • Prime de sarbatori
  • Liber de ziua ta de naștere (zi plătită)
  • Bonus recomandare colegi noi
  • Contract de muncă perioadă nedeterminată
  • Mașină serviciu
  • Program de lucru: 8h/zi ( 9:00 – 17:00)

Descrierea jobului

  • Livrarea produselor cu respectarea planificării orare stabilite, între punctele de lucru ale companiei (în interiorul orașului Brașov) conform solicitărilor;
  • Pregătire și verificare marfă;
  • Vei răspunde de integritatea mărfurilor transportate ( rame de vedere, lentile de ochelari, ochelari de soare, lentile de contact și accesorii);
  • Vei avea activități de depozit (curățenie, gestionare zonă alocată);
  • Verificare facturi, avize; întocmire procese verbale;

OPTIMAC este o firmă de optică medicală cu capital 100% românesc, înființată în anul 2011 în Brasov, care oferă servicii și produse de profil: rame de vedere, lentile de ochelari, ochelari de soare, lentile de contact și accesorii.

Încă de la început misiunea noastra a fost de a veni în întampinarea clienților noștri cu servicii prompte și de calitate, totul pentru un preț corect. În primii 10 ani de activitate am produs și livrat peste 130.000 de ochelari de vedere, am deschis 8 puncte de lucru și suntem firma de optică medicală numarul 1 in Brașov, conform Topului Național Al Firmelor, emis de Camera de Comerț și Industrie Brașov, edițiile XXIV și XXV. În prezent avem 8 magazine deschise în Brașov, unul în București și suntem într-o continuă expansiune.

Daca îți doresti să performezi alături de o echipă tânară și recunoscută pentru profesionalism, te așteptăm alături de noi.

Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024