Gratis

Agent livrari marfa

SIMBOL AUTO RO SRL

Candidatul Ideal

Persoana serioasa, cu simt de raspundere.

Descrierea jobului

Preia marfa din depozitul societatii si o distribuie operativ clientilor alocati.
Ajuta la descarcarea marfurilor primite, verifica zilnic starea tehnica a masinii.
Intretine o buna relatie cu clientii societatii, face incasari cash.

Beneficii : Mediu de lucru placut cu implicarea colegilor, logistica necesara.

SIMBOL AUTO RO S.R.L. este o companie specializata in distributia de lubrifianti ,care ofera solutii complete in domeniul lubrifierii si filtrarii : incepand de la consiliere, pana la distributia lubrifiantilor si filtrelor catre parteneri.
Compania este Distribuitor Autorizat al producatorului de lubrifianti TOTAL ENERGIES.
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024