Gratis

AGENT LIVRARE MARFA

INDUSTRIAL AIR SYSTEM S.R.L.

Candidatul Ideal

Minim studii medii (diploma de bacalaureat)
Cunoasterea pietei locale in domeniul industrial reprezinta avantaj
Cazier judiciar și rutier fără antecedente penale;
Experiență pe pozitie similara constituie un avantaj,
Abilități de comunicare si negocierre, orientate spre nevoile clientilor,,
Spirit de organizare dezvoltat si orientat spre rezultat, spirit de echipa,
Personalitate dinamica ,responsabila , capabila de a lucra eficient sub presiune
Permis conducere categoria B (obligatoriu);

Descrierea jobului

Titularul postului este persoana care efectueaza activitatea de distributie a produselor finite si aprovizionarea cu marfuri si materiale necesare desfasurarii activitatii firmei.
Raspunde de mentinerea si respectarea graficului de distributie, de intretinerea si exploatarea autovehicolului destinat acestui scop
Respecta traseul de livrare zilnic la client si preda marfa conform documentelor de livrare;
Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
Se implica in implementarea politicilor comerciale ale companie.

Ce îți oferim?
Posibilitati dezvoltare,
Pachet salarial motivant in functie de perfoemantele obtinute,
Masina si telefon de serviciu.

Descrierea companiei

Sc Industrial Air System Srl
Este o companie tanara specializata in vanzari piese si componente industriale .
Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Mai 2024