Gratis

Agent de interventie zona Otopeni

S.C. CYBER SECURITY SRL

Candidatul Ideal

  • Zona pentru interventie este Otopeni
  • Studii medii
  • Disponibilitatea de a lucre in ture
  • Carnet de conducere cat. B obligatoriu

Descrierea jobului

  • Face recunoasterea obiectivelor repartizate pentru interventie si respecta modul de actiune in diferite situatii;
  • Manifesta un comportament calm, amabil si politicos, in relatia cu clientii companiei;

VA OFERIM:
  • pachet salarial motivant,
  • posibilitatea calificarii la locul de munca,
  • mediu de lucru prietenos,
  • echilibru intre viata personala si cea profesionala prin prisma programului de lucru in ture.

Cyber Security s-a infiintat in anul 2010, ca o companie specializata in paza si protectie, in conformitate cu legile in vigoare. In cei toti acesti ani de activitate, a jucat un rol important pe piata de securitate, s-a reinventat continuu, a invatat din experienta si s-a perfectionat, pentru a oferi cele mai bune servicii.

Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 22 Mai 2024