Gratis

Agent alimentare autom.cafea/snack-Nordexim Coffee Services

AQUILA GROUP

Candidatul Ideal

Cerinte:
- studii medii
- bune abilitati de comunicare si relationare(lucru in echipa)
- persoana dinamica cu initiativa, sociabila
- permis conducere ( minim 1 an vechime)
- domiciliul stabil in localitatile mentionate

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- igienizarea , alimentarea automatelor de cafea si interventii tehnice minore
- preluarea/predarea incasarilor zilnice
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor profesionale cu clientii existenti

Oferta, beneficii:
- salariu motivant corespunzator programului si activitatii prestate
- bonus pentru indeplinirea obiectivelor
- tichete de masa
-abonament medical la clinica privata
-zile suplimentare de concediu in functie de vechimea totala in munca
- masina de serviciu
- telefon serviciu
- posibilitate de dezvoltare intr-o companie nationala de top

Descrierea companiei

www.aquila.ro
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 11 Mart. 2024 Expiră 10 Apr. 2024