Gratis

Administrator magazin online - pregătire si postare produse

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană dedicată și talentată care să se ocupe de pregătirea și postarea produselor pe platformele noastre de e-commerce, nu ne dorim doar un simplu angajat, ci un coleg pasionat și pregătit să se alăture echipei noastre, o echipă distractivă și plină de dinamism.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Fotografierea și editarea imaginilor produselor conform standardelor noastre.
  • Postarea și actualizarea constantă a produselor pe platformele noastre de ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︃e-commerce.
  • Crearea şi optimizarea descrierilor produselor pentru a îmbunătăți vizibilitatea și poziționarea acestora în motorul de căutare Google.

Cerințe:
  • Cunoștințe medii în Adobe Photoshop și/sau Adobe Illustrator sau alte programe similare.
  • Abilități de comunicare excelente și capacitatea de a lucra în echipă.
  • Cunoștințe bune de limba română (ortografia, punctuația și gramatica trebuie să fie punctele forte).
  • (Reprezintă avantaj) Cunoștințe în SEO și competențe de copywriting.
  • (Reprezintă avantaj) Experiență în administrarea platformelor e-commerce OpenCart sau WordPress.
  • Prezența la birou este obligatorie, nu se poate lucra remote.

Ca membru al echipei noastre, vei avea ocazia să lucrezi într-un mediu modern și energic, înconjurat de oameni talentați și prietenoși. Oferim un salariu motivant, determinat în funcție de competențele și aptitudinile individuale ale fiecărui candidat, premii de sărbători și 2 evenimente de teambuilding pe an plătite de companie, pentru a ne arăta aprecierea pentru munca și angajamentul tău.
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 20 Iun. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.