Gratis

Achizitior

SC ICCO Facility Management SRL

Candidatul Ideal

Dorința noastra de a construi se reflectă în dinamica proiectelor și a activității noastre ICCO Facility Manangement SRL.
Iata, oportunitatea ta, de a te alătura acestei echipei ca Achizitior, pentru sediul nostru din Brasov.
Hai sa ne cunoastem!

Căutăm un coleg/ă care are:

- 2 ani minim experienta in achizitii (in domeniul constructiilor constituie avantaj)
- Cunoaște un program integrat de operare (ERP, Charisma)
- Cunoaște foarte bine Ms Office
- Capacitate de comunicare,
- Cunoaște și a lucrat cu documente specifice (facturi, contracte, chitante, ordine de plata, file CEC etc.);
- Este organizată și are abilități de negociere

Descrierea jobului

  • Responsabilitati principale:
- Raspunde de aprovizionarea continua si la timp cu materiale, scule, echipamente si utilaje necesare realizarii lucrarilor de constructii
- Raspunde de contractarea in preturile din Buget, in cantitatile din Fisa Limita, la nivelul de calitate cerut, in cantitatile solicitate de catre santier, a tuturor materialelor sau serviciilor necesare de aprovizionat;
- Raspunde de acuratetea informatiilor gestionate si transmiterea lor;
- Raspunde de gestionarea eficienta a stocurilor;
- Raspunde contractarea eficienta, prin mijloace etice la cel mai bun pret in raport pret-calitate.

Pachet salarial:
- salariu competitiv
- asigurare medicala privata
- tichete de masa
- prime anuale

ICCO Facility Management este antreprenor general ce furnizează servicii complete pentru clădiri, dispunând de capabilități de construcție și renovare pentru proiecte industriale, comerciale și civile de tip Greenfield și Brownfield.

Viziunea companiei este de a deveni o prezență notabilă pe piața din estul Europei în serviciile de construcții industriale și facility management, fiind în top 50 firme de top din domeniul industrial.

Ducem la indeplinire obiectivele clientilor nostri, fiind un partener strategic.

Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 24 Mai 2024