Gratis

Mecanic, Electromecanic

CARPATLIFT SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Specializari: tehnician mecanic, electromecanic, electronist
- acceptam si tehnicieni incepatori
- experienta in domeniul stivuitoarelor sau a echipamentelor agricole si/sau industriale
- experienta practica minim 6 luni;
- capacitatea de a lucra individual;
- abilitati de comunicare cu clientii firmei;
- disponibilitate pentru deplasari zilnice (70% din programul de lucru);
- postul este deschis si pentru aplicanti din alte orase nementionate mai sus.
- experienta in domeniul reparatiilor de stivuitoare reprezinta un avantaj!

Descrierea jobului

- asigurarea interventiilor de reparatii electromecanice
- asigurarea diagnosticarii si reparatiei stivuitoarelor
- identificarea pieselor de schimb necesare;
- asigurarea prin atitudine a bunei imagini a societatii;
- realizarea targetelor lunare;

Beneficii:
- Salariu net intre 4000 -8000 de ron
- Orele extra se platesc in plus (exemplu: 10 ore extra cu cazare in hotel= 800 de lei net in plus)
- Masina de serviciu
- Telefon mobil;

SC CARPATLIFT SRL este o compania infiintata in 1999, avand ca obiect principal de activitate vanzare, reparare si inchiriere stivuitoare. Carpatlift este reprezentant Clark, Pramac si Hangcha in Romania.
Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 7 Mai 2024 Expiră 24 Mai 2024