Gratis

Economist part time sau full time

sensi grup srl

Candidatul Ideal

Studii superioare economice finalizate
Evidenta contabila completa societate: gestiune, salarii, revisal, declaratii, balanta, bilant
Experienta dе minim 3-5 ani in contabiliate completa in cadrul unei societati comerciale necesara
Persoana implicata, cu cunostiinte complete de contabilitate si legislatie fiscala

Descrierea jobului

Evidentа contabilа completа: dеclaratii, rеvisаl, gеstiunе, bаlаntа, bilant

Detalii legate de program (full sau partime) si salariu se vor ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀discuta la interviu

Descrierea companiei

Societate comerciala cu capital privat si sediul in Craiova
Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 30 Mai 2024