Gratis

Consultant Vanzari - Servicii Financiare

MARIN FELICIA-CARMEN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
3 poziții

Candidatul Ideal

Companie Servicii Financiare recruteaza 3 persoane in vederea unei activitati pe termen indelungat.

CERINTE :
  • Studii minim medii finalizate cu diploma de absolvire,
  • Domiciliul in Galati sau in localitati limitrofe.
  • Seriozitate, perseverenta, spirit antrepenorial, disponibilitate pentru program.
  • Abilitati de comunicare, orientare catre performanta.
  • Castiguri nelimitate si cariera personala pe termen indelungat.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Activitati de birou,
  • Intalniri cu potentiali clienti,
  • Identificare nevoi si realizare de solutii financiare,
  • Ofertare si intermediere de ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︃burse de studii, pensii private, planuri de economisire cu si fara componente de protectie, Asigurari de sanatate, asigurari de imobile si de viata.

Asiguram:
  • Spatiu office pentru desfasurarea activitatii, cu acces gratuit la infrastructura de comunicare,
  • Apartenenta la un colectiv dinamic
  • Castiguri compuse din SUMA FIXA + COMISIOANE + BONUSURI DE PERFORMANTA si beneficii extrasalariale.

Descrierea companiei

Partener Companie Europeana de Servicii Financiare
Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Mai 2024