Gratis

Sofer distributie

SANDER KANAT SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Sofer distribuitor:
- posesor permis categoria B valabil (avantaj categoria C);
- fara evenimente rutiere, cazier judiciar curat ;
- experienta in distributie-livrari marfa, constituie avantaj;
- abilitati de comunicare, proactiv;
- punctual, capabil de adaptare rapida la nou, rezistent la efort fizic;
- persoana responsabila, sociabila, respectuoasa, atat cu colegii cat si cu clientii;
- comunicativ, ordonat, cu spirit de echipa, atent la detalii.

Descrierea jobului

- preluarea comenzilor si livrarea acestora in functie de programul de distributie si ruta stabilita;
- participa la receptia si ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈la incarcarea/descarcarea marfurilor
- efectuarea incasarilor respectand programul de incasari si depunerea numerarului la casieria societatii;
- respecta procedurile de exploatare,intretinere si verificare a masinilor din dotare;

Salariu incepand cu 3000 lei + bonuri de masa + decontare transport.
Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 14 Iun. 2024