Gratis

Analist comercial

SC CLINI-LAB SRL

Candidatul Ideal

Cerințe:
• Studii medii sau superioare de profil real (matematic, economic, financiar. etc)
• Gândire logică, înclinație spre lucrul cu cifre;
• Utilizator experimentat in competențe digitale, cunoștințe avansate de Excel;
• Competențe analitice puternice, atenție la detalii;
• Bună capacitate de organizare a timpului, a sarcinilor şi a problemelor; flexibilitate;
• Fire proactivă, eficientă atât în munca individuală cât şi în echipă;
• Experiență în pregătirea documentației pentru licitațiile publice;

Descrierea jobului

Responsabilități:
• Pregătirea rapoartelor, calculelor, statisticilor solicitate de directorul comercial;
• Urmărirea contractelor de comodat;
• Întocmirea ofertelor;
• Întocmirea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀diferitelor situații comerciale;
Beneficii:
• Loc de muncă stabil;
• Șansa de a creşte alături de o echipă stabilă şi de succes;
• Prime și premii stimulative, corespunzătoare performanței individuale;
• Susţinere în procesul de integrare;
• Mediu de lucru plăcut.

Descrierea companiei

pe www. clinilab.ro
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024