Gratis

Reprezentant medical – Ortopedie/ Respirator

Pharma Net Solutions
3 poziții

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate in aria medicala (medicina umana, veterinara, biologie, chimie, farmacie, kineto)- constituie un avantaj.
  • Experienta în vanzarile pe teren/ experienta in promovarea medicala constituie un plus ( specialitati -ortopedie/ reumatologie/ respirator/ pediatrie /MF/ alergologie ).
  • Capacitatea de a lucra in echipa.
  • Abilitatea de a planifica activitatea.
  • Disponibilitatea de a efectua deplasari.
  • Managementul eficient al zonei alocate si al clientilor.
  • Cunostinte de operare PC- MS Office - Word, Excel, Power Point; limba engleza nivel mediu.
  • Rezilient, capabil să păstreze calmul în situatii de conflict.
  • Flexibil, adaptabil.
  • Orientat catre client.
  • Dinamic, proactiv.
  • Permis de conducere cat. B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Promovarea in mod etic a produselor companiei respectand strategia si politica companiei;
  • Realizarea numarului de vizite stabilit, in ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈judetele alocate;
  • Administrarea eficienta a zonei desemnate in vederea indeplinirii obiectivelor de vanzari, cantitative si calitative;
  • Organizarea de evenimente de marketing prezentari/ mese rotunde, participarea la congrese/ conferinte.
  • Raportarea activitatii proprii in aplicatia interna.

Se ofera:
- pachet motivational concordant cu rezultatele obtinute/ tichete de masa
- traininguri de produse
- asigurare medicala

Compania Pharma Net Solutions ofera consultanta in domeniul resurselor umane si servicii specializate de consiliere in cariera.
Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numarul de telefon: 0731 041 610- Ana Albisoru;
email: ana.albisoru@gotosolution.com.

GTS Solution este unul dintre principalii furnizori de servicii Contract Sales Organization din Romania. Compania noastra ofera companiilor farmaceutice servicii complete destinate lansarii si promovarii produselor, dispunand de un field force operational format din: de reprezentanti medicali, supervizori si area sales manageri, specialisti in domeniul resurselor umane si o echipa tanara si dinamica de curieri medicali.
Valorile companiei
Respectul pentru toate fiintele umane, oricine ar fi acestea, fie angajatii, colegii sau partenerii nostri, fie pacientii - beneficiarii finali ai serviciilor noastre. Fiecare merita un tratament corect cu respectarea nevoilor sale individuale.
- Incredere in partenerii nostri.
- Calitate in tot ceea ce facem.
- Crearea de valoare adaugata partenerilor nostri si pacientilor.

Succesul nostru depinde de daruirea si angajamentul fiecaruia dintre noi si de aceea ne manifestam interesul fata de fiecare fiinta, ajutand-o sa se dezvolte, asigurandu-i conditii optime de munca si un sistem de recompensare a performantelor si fidelitatii fata de companie si valorile sale.
Publicat 25 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 25 Mai 2024