Gratis

Personal hotelier - Supervizor curatenie - Germania

Die Ferienhaus Agentur

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • minim 1 an experiență în curățenie/menaj,
  • limba germană la nivel conversațional obligatoriu (capacitate de a înțelege și de a se face înțeles),
  • permis de conducere,
  • atitudine proactivă și implicată, atenție la detalii, concentrare pe căutarea soluțiilor.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Verificarea calității curățeniei apartamentelor și a caselor din resort.
  • La nevoie, participarea la procesul de curățenie.
Beneficii:
  • aproximativ 1700-1950 € net, în funcție de experiență (pentru un salariu brut de 2300€),
  • locuințe subvenționate care includ utilități,
  • asigurarea de sănătate și contribuția pentru pensie acoperite,
  • de 2 ori pe an, compania plătește bilete de avion dus-întors pentru vizite acasă (costurile călătoriei trebuie să fie aprobate înainte de călătorie),
  • bonusuri bazate pe performanțe remarcabile,
  • discounturi la anumite magazine din resort,
  • posibilitatea de a avansa în cadrul companiei.

Suntem Die Ferienhaus Agentur, o echipă dinamică și tânără care administrează și închiriază case și apartamente de vacanță de înaltă calitate în OstseeResort Olpenitz, în Nordul Germaniei, la o oră și jumătate distanță de Hamburg.

În calitate de cel mai mare furnizor local, asigurăm experiențe de vacanță de neuitat și avem grijă atât de oaspeți, cât și de proprietarii de case de vacanță. Biroul nostru cu vedere la mare este situat direct pe promenada portului stațiunii, iar pauza de masă poate fi folosită pentru o plimbare pe plajă. Oferim oportunități continue de dezvoltare, atât profesională, cât și personală, celor care doresc să crească alături de noi.
Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 19 Mai 2024 Expiră 30 Mai 2024