Gratis

Asistent Stomatologie

DG DENTAL SPECIALIST SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Se acopera intreaga arie de responsabilitati medicale ale unei asistente medicale intr-un cabinet de medicina dentara.

Descrierea jobului

Clinica Signature Smile, situata central in zona Mihai Eminescu - Dacia angajeaza asistent medical.

Experienta in domeniul medical este bine venita.

Programul este de luni pana vineri, weekendurile libere.

Locul de munca este strict medical, fara parte de receptie, si se lucreaza pe toate ramurile stomatologiei.

Clinica dentară Signature Smile a fost înființată în anul 2011 și dispune de o locaţie ultracentrală. Obiectivul clinicii noastre este să ofere pacienților săi tratamente și soluții oricărui tip de problemă prin servicii de: endodonție, chirurgie, estetică dentară, protetică, ortodonție.
Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 30 Mai 2024