Gratis

Sofer categoria B & C

SUPERCOM SA

Candidatul Ideal

Compania noastră caută un șofer cu experiență pentru categoriile B și C pentru a se alătura echipei noastre din domeniul transporturilor. Dacă ești o persoană responsabilă, cu abilități excelente de condus și o atitudine pozitivă, te invităm să aplici pentru acest post.

Profil candidat:

Permis de conducere categoriile B și C în vigoare
Experiență anterioară în domeniul transporturilor
Abilități bune de comunicare și orientare către client
Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele limită

Descrierea jobului

Transportarea mărfurilor în condiții de siguranță și conform legislației în vigoare
Menținerea curățeniei și bunei stări a vehiculului
Interacțiunea profesională ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀cu clienții și respectarea programului de livrare
Completarea documentelor necesare conform procedurilor interne

Beneficiile de a lucra ca șofer pentru compania noastră includ un mediu de lucru stabil, o echipă prietenoasă și sprijin pentru dezvoltarea profesională. Oferim un pachet salarial competitiv și posibilitatea de a avansa în carieră pe baza performanței individuale.

Dacă ești interesat să faci parte din echipa noastră și să aduci un plus de valoare în domeniul transporturilor, te rugăm să aplici la acest post. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Mai multe detalii la numerele de telefon: 0372129327 sau 0372129340
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 19 Iun. 2024