Gratis

Operator Calculator

"SOCIETATE PROFESIONALA NOTARIALA ZAMFIR SI ASOCIATII"
2 poziții

Candidatul Ideal

Ne cautam coleg/a care sa aibe urmatoarele calitati si abilitati:
-cunostinte avansate de operare a calculatorului, in special in programul Word
-bun cunoscator al limbii romane
-rapiditate si acuratete in redactarea documentelor
-abilitati comunicare cu publicul ( amabilitate , rabdare)
-seriozitate , atentie la detalii, profesionalism, punctualitate, spirit de echipa , rezistenta la stres
-discretie , confidentialitate si lolialitate
-experienta de lucru intr-un birou notarial , constituie avantaj

Descrierea jobului

-Redactarea proiectelor de acte notariale de toate tipurile
-inregistrarea actelor notariala in evidentele electornice
-realizarea si mentinerea relatiilor cu publicul ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈si colaboratorii biroului pe cale amiabila si cu profesionalism
-verificarea electornica a documentelor notariale

Societate notariala are experienta din anul 1999 si in cadrul ei si desfasoara activitatea trei notari public impreuna o echipa formata din 12 persoane care formeaza un mediu primitor si, dinamic adecvat rezolvarii obiectului de activitate al biroului.
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 19 Iun. 2024