Gratis

Electrician / Instalator

ELECTRIC ELCISA S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

  • Experienta min 1 an in domeniu
  • Diploma de calificare
  • Atestarea ANRE constiruie un avantaj
  • Permisul de conducere cat B, constituie un avantaj
  • Responsabilitate, seriozitate, atentie la detalii, implicare
  • Domiciliul in Bucuresti sau Arad

Descrierea jobului

  • Lucrări specifice activității de mentenanță, distribuite în funcție de specializare;
  • Intocmeste procese verbale si rapoarte aferente activitatii de service;
  • Realizarea corectă ale sarcinilor alocate;
  • Disponibilitate pentru deplasari / activitate de teren;
  • Păstrarea și depozitate materialelor și a sculelor ce sunt necesare pentru desfășurarea activității;
  • Păstrarea relațiilor bune cu colegii de echipă și partenerii companiei;
  • Pastrarea confidentialitatii.
Condiții:
  • Program de lucru full-time;
  • Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
  • Concedii conform legislației;
  • Bonusuri in functie de performanta

Contact: 0748296861

Electric Elcisa ofera, la nivel national, servicii de proiectare si executie, lucrari de amenajari interioare, servicii de mentenanta tehnica pentru cladiri si spatii comerciale, productie de materiale publicitare.

Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 15 Iun. 2024