Gratis

Asistent Medical - Asistent Manager Chirurgie Estetica

CLASSMEDISPA SRL

Candidatul Ideal

Clinica Herastrau - Dr. Dana Miricioiu angajeaza asistent medical - asistent manager in domeniul chirurgiei estetice pentru a efectua sarcinile de planificare si conducere in colaborare sau in absenta managerului (program full-time, 8 ore pe zi, de luni pana vineri).

Candidatul trebuie sa aiba aptitudini bune de organizare si aptitudini de solutionare a problemelor. Din moment ce va actiona ca o legatura intre pacienti si doctor, intermediind relatia dintre acestia, sunt necesare abilitati interpersonale de mediere pentru a asigura satisfactia pacientilor si functionarea eficienta a clinicii.

Candidatul trebuie sa aiba o experienta de minimum 2 ani pe un post asemanator, in acelasi domeniu, cel al chirurgiei estetice.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Organizarea si planificarea programarilor

Comunicarea cu pacientii si evaluarea nevoilor acestora

Crearea de rapoarte zilnice referitoare la ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄activitatile derulate

Relatia cu furnizorii

Realizarea de sarcini administrative zilnice cum ar fi gestionarea şi procesarea documentelor.

Vanzarea si promovarea serviciilor medicale;

Intampinarea pacientilor;

Prezentarea procedurilor clinicii;

Organizarea evenimentelor in cadrul clinicii.

Cerinte:

Experienta dovedita in calitate de asistent manager sau o pozitie similara in domeniul chirurgiei estetice
familiarizare cu principiile si practicile de servicii de interventii estetice pentru pacienti

Excelente abilitati de comunicare

Atentie distributiva, seriozitate, amabilitate;

Cunostinte de calculator.

Într-o ambianță calmă și relaxantă, lipsită de stresul pe care l-ar induce ideea unui spital, Clinica Herastrau - Dr. Dana Miricioiu pune la dispoziție cele mai noi tratamente și proceduri care îmbunătățesc aspectul estetic: intervenții estetice laser, intervenții de chirurgie plastică, reconstructivă și cosmetică chirurgicală.

Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 16 Iun. 2024