Locuri de munca

SC Borealis BauTechnik SRL

Descrierea companiei

AREA SALES MANAGER

Angajam persoana dinamica, cu initiativa, activa, organizata,  dornica sa lucreze intr-un mediu profesionist cu atitudine pozitiva si abilitati de comunicare.

Cerinte:

-Abilitati de utilizare PC, Microsoft Office, Internet -Nivel studii: minim studii medii -Posesor permis de conducere categ. B -Cunostinte de limba Engleza, nivel conversational (cunoasterea de alte limbi straine prezinta un avantaj) - Cunostintele in domeniul constructiilor prezinta avantaj

Responsabilitati :  -Rasunde de realizarea planului de vanzari. -Promoveaza si vinde produsele si serviciile companei. -Expediaza marfa catre clienti si receptioneaza documentele de plata sau contravaloarea marfii in bani. -Mentine relatia cu clientii.-Promoveaza produsele si serviciile companiei catre arhitecti si constructori

Se ofera auto, telefon, laptop, salariu fix + bonusuri lunare si trimestriale in functie de rezultate

Descrierea companiei:

Borealis BauTechnik  este o companie romaneasca, specializata in executia de lucrari speciale in domeniul constructiilor (hidroizolatii, pardoseli epoxidice, protectie beton, pardoseli din quartz), precum si furnizarea de produse chimice pentru sectorul constructiilor. Compania furnizeaza pe acest segment solutii profesionale pentru: hidroizolatii, protectie beton, epoxidica, etc.