Gratis

Locuri de munca

REVA CRISTINA PFA

Descrierea companiei

Candidatul ideal

Daca iti doresti un loc de munca cu un mediu dinamic si care iti ofera siguranta si stabilitate in timp, daca iti place sa lucrezi intr-o echipa tanara si responsabila si iti plac ordinea si lucrurile bine facute, atunci esti persoana pe care o cautam pentru postul nostru de vanzator in magazin.

Descrierea jobului

Iata lucrurile pe care le face un vanzator la noi:

Se asigura ca toate produsele de pe raion sunt prezentate si vandute intr-un mod profesionist;
Mentine curatenia in aria de vanzare, garderoba si spatiul de depozitare in timpul programului de lucru;
Incaseaza de la client contravaloarea marfii vandute, intocmeste rapoarte si isi ajuta colegii pentru ca toate activitatile din magazin sa se desfasoare conform regulilor de buna functionare;
Intretine si dezvolta relatia cu clientii, oferind informatii / actualizari despre toate produsele;
Asigura servire excelenta a clientilor;
Salariu atractiv + bonusuri.

Iata ce asteptari avem de la tine:

Spirit de echipa, orientare catre client;
Experienta ca vanzator / casier in magazine specializate (avantaj);nu e obligatorie
Responsabilitate si seriozitate;
Dinamism si spirit de initiativa;
Flexibilitate.

Descrierea companie

REVA CRISTINA PFA   isi propune sa ofere pe piata produse de o calitate cat mai buna, la preturi avantajoase.