Locuri de munca

Ligir Impex SRL

Descrierea companiei

Candidatul ideal:

Foarte bune abilitati de comunicare si relationare Atitudine pozitiva Proactivitate in relatia cu clientii si colegii Capacitate si dorinta de invatare si perfectionare Experienta in domeniul tinichigerie si vopsitorie auto.

Descrierea jobului:

Responsabilitati: Negocierea contractelor; Preluarea comenzilor; Cunoasterea produselor in domeniul tinichigeriei si vopsitoriei auto; Marirea portofoliului de clienti; Prezentarea produselor; Identificarea si calificarea potentialilor clienti.

Beneficii: Comision din vanzari; finantare in functie de realizari.

Descrierea companiei:

Suntem o companie specializată in elaborarea unui sistem de produse pentru industria lacurilor şi vopselelor auto, menit să soluţioneze diferitele probleme ale tinichigiilor si vopsitorilor profesionisti. Oferim un spectru larg de materiale pentru renovarea straturilor de lacuri, atat chituri universale de uz larg sau cu destinaţie specială, grunduri acrilice, cat şi intreaga gamă de materiale auxiliare.