Zugravi/Painters (Electricieni, Fierari Betonisti)

Nivel carieră
Salariu 2200 - 2900 EUR
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Trebuie sa aveti cel putin 3 ani experienta ca zugrav.
Sa vorbiti limba engleza la nivel conversational.
Permis de conducere.
In functie de proiect : gletuit clasic sau mecanizat
zugravit clasic sau cu pistolul
aplicat tapet

You need to have al least 3 years experience as a painter.
Conversational english
Driving license
Clasic spartel and with the machine.
Clasic painting and spray painting.
Wallpaper

Descrierea jobului

Responsabilitati : gletuit clasic sau mecanizat
Beneficii : pachet salarial atractiv
minim 46 ore/saptamana
cazare asigurata si platita de angajator
contract de munca danez

Wallpaper

Benefits : attractive salary package
at least 46 hours/week
accommodation provided and payed by the employer
danish contract

De asemenea suntem in cautare de electricieni, instalatori sanitari, excavatoristi, fierari betonisti, necalificati

La C Group oferim întotdeauna servicii bune în recrutarea angajaților pentru industria construcțiilor. Încrederea, securitatea și munca serioasă sunt elemente esențiale pentru noi. [🤝] [🤝] Suntem o agenție de recrutare cu rădăcini locale cu peste 12 ani de experiență în industrie. Consultanții noștri au ani de experiență în domeniu, iar noi avem o listă lungă de angajați danezi și străini. Contactați-ne dacă sunteți în căutarea unui job ca : [✔️] Zugravi [✔️] Electricieni [✔️] Dulgheri [✔️] Sudori [✔️] Instalatori sisteme ventilatie [✔️] Zidari [✔️] Necalificati

Publicat 29 iun. 2021 Expiră 29 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos