Zugrav(glet, rigips,faianta, zidarii) si personal curatenie

SC PROMEC SA. - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 4000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Pentru MENTENANTA.
Angajam cu cazare, utilitati incluse(platite de firma), zugrav, mester, pentru intretinere/amenajare spatii birouri.
PROMEC SA, BUCURESTI, Sector 2 - angajeaza permanent, cu contract de munca, muncitor cu experienta, zugrav si restul calificarilor conexe (glet, rigips, faianta, gresie, zidarii) pentru intretinere spatii interioare/birouri.

Angajam personal curatenie!

Descrierea jobului

Salariu NET 4000 LEI.
PROGRAM DE 8 ORE (LUNI - VINERI)
POSIBILITATE CAZARE
RELATII LA TEL: 0742366755 (NU RASPUNDEM LA MESAJE)

Descrierea companiei

PROMEC SA - CLADIRE BIROURI
Publicat 20 mai 2022 Expiră 19 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos