Publicat 06 Iun 2019 | Expiră 07 Iul 2019

Zugrav , electrician si instalator

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Seriozitate, implicare, punctualitate. Acestea definesc persoana pe care o asteptam in echipa.

Descrierea jobului

Angajatul va lucra in cadrul Complexului Palladian si va asigura servicii de mentenanta pentru apartamentele apartenente acestuia.

Nevoia de profesionalism ne-a indemnat intram pe piata si sa facem diferenta. De aceea cautam si noi, la randul nostru, acelasi lucru in oamenii pe care ii primim in echipa.

Expirat
Zugrav , electrician si instalator  -  SC SDA NEW CONCEPT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles