Publicat 09 Iul 2021 | Reactualizat 06 Aug 2021 | Expiră 09 Aug 2021

ZUGRAV CALIFICAT - SUEDIA

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dynamica Consulting se află în căutare de Zugravi calificați, dar și de Coordonatori de echipă care își doresc un loc de muncă pe perioadă nedeterminată, încheiat prin contract și acces la un pachet de beneficii diversificat.

ANGAJARE IMEDIATĂ

Cerințe:

  • Experiență profesională în domeniu de minim 1 an
  • Documente care atestă pregătirea profesională finalizată ca zugrav sau pregătirea profesională comparabilă
  • Sunt necesare cunoștințe de limba engleză pentru coordonatorii de echipă (cel puțin nivel mediu). Pentru ceilalți membrii din echipă cunoașterea limbii engleză nu este obligatorie, dar reprezintă un avantaj
  • Condiție fizică bună
  • Flexibitate și seriozitate

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • Pregătirea și zugrăvirea pereților, tavanelor
  • Vopsirea ferestrelor, ușilor și a altor cadre
  • Șlefuirea, amorsarea, finisarea, lăcuirea suprafețelor

Beneficii:
  • Loc de muncă cu normă întreagă si contract încheiat inițial pe perioadă nedeterminată
  • Cazare asigurată în Suedia
  • Transportul asigurat (dus-întors Suedia, plus către și de la locul de muncă)
  • Haine și echipamente de lucru oferite în Suedia
  • Asigurare medicală privată pe durata șederii în Suedia
  • Consiliere și îndrumare de către personalul Dynamica Consulting pe toată durata procesului de angajare

Dynamica Consulting este o companie acreditată de Ministerul Muncii, specializată în domeniul recrutării și leasingului de personal calificat pentru piața de muncă internă și din strainătate.
Pentru a putea participa la preselecție, vă rugăm să trimiteți aplicația dumneavoastră pe ejobs sau CV direct la adresa de email: ruxandra.ichim@dynamica.ro

Expirat
ZUGRAV CALIFICAT - SUEDIA  -  Dynamica Consulting Dx S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles