Zidari

Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 2100 - 2600 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

-Experienta minima de 3 ani pe un post similar
-Experienta in Franta pe un post similar va fi apreciata si constituie un avantaj

-Persoana capabila sa lucreze singur dar si in echipa
-Adaptabilitate si dorinta de a deprinde noi abilitati
-Persoana sociabila si comunicativa
-Obligatoriu permis cat.B

Descrierea jobului

Compania noastra angajeaza personal calificat sau cu experienta in zidarie.Se vor construi case si alte imobile in sectorul constructiilor civile. Zidaria va fi efectuata preponderent din blocheti si ocazional din BCA si caramida.

Oferta de lucru consta in :
-Contract pe perioada nedeterminata
-Salarizare minima neta de 2100 euro/luna care poate urca pana la 2600-2700 euro
-Transoprt tur-retur si cazarea sunt in sarcina anagajatorului
-Asigurare medicala complementara
-Masina de serviciu

Societate romaneasca cu capital integral privat, avand obiect de activitate constructia de cladiri rezidentiale si nerezidentiale.

Publicat 7 mai 2022 Expiră 6 iun. 2022