Zidari, dulgheri/tamplari, finisori constructii de case civile

Daso Mur S.R.L. - 10 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Căutăm zidari, dulgheri/tâmplari, finisori pentru construcții de case civile, cât și personal necalificat/ucenici cu dorință de învățare și avansare.
Proiect în imediata desfășurare: Duplex format din parter + mansardă în Moșnița Nouă, județul Timiș.

Cerințe:
  • experiență minimă pentru personalul calificat de 5 ani
  • experiență minimă pentru personalul necalificat / ucenici de 2-3 ani
  • experiență în lucrul cu mașinile, utilajele și materialele caracteristice
  • capacitatea de a lucra în echipă
  • atenție la detalii, seriozitate și punctualitate
  • măiestrie și îndemânare
  • rezistență fizică
  • capacitate de reacție
  • înțelegerea desenelor tehnice, proiectelor
  • flexibilitate, disponibilitate de a călători prezintă un avantaj

Descrierea jobului

Locația: Timișoara
Programul de lucru: luni - vineri: 7-17 (cu pauză de masă de 1 oră)

Ce oferim:
  • Venitul lunar pentru meseriași calificați cu experiență: minim 5000 lei / lună net
  • Venitul lunar pentru meseriași necalificați: 3000 lei / lună net, cu posibilitatea de creștere a acestora în funcție de performanțele aduse și aceleași șanse egale de a lucra în străinătate
  • Șansa de a lucra într-un mediu profesionist, într-o echipă tânără, motivată, dinamică și în continuă dezvoltare
  • Pregătire susținută și suport intern pentru atingerea obiectivelor
  • Posibilități de dezvoltare profesională și personală
  • Posibilitatea de a lucra în străinătate, minim 3 luni pe an, la partenerul nostru din Suedia. Pe toată durata deplasării, cazarea este asigurată și gratuită, singurele costuri reținute sunt cheltuielile. Acest lucru asigură un venit anual peste media oferită în România!

Date de contact:

Nume: Sorin Murariu
E-mail: sorinmurariu77@yahoo.com
Telefon: 0723766544 Ro
Si +46726746775 Se ( pentru apel international ,disponibil zilnic Luni -Sambata 8:00-20:00)

DASO MUR SRL este compania al carui scop este dezvoltarea imobiliara. Orientarea noastra este in mod special pe constructii civile ,constructii de locuinte noi cat si renovari si amenajari !
Publicat 6 iun. 2022 Reactualizat 4 iul. 2022 Expiră 6 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos