Publicat 15 Sep 2015 | Reactualizat 16 Oct 2015 | Expiră 17 Oct 2015

Zidar

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam zidar pentru intretinere generala si reparatii.Candidatul de succes trebuie sa fie muncitor si sa ofere tot ce e mai bun in orice moment. Va avea ocazia sa demonstrezde capacitatea de a lucra independent dar si in echipa. Este obligatorie experienta in zidarie.

Candidatul ideal:

- diploma in domeniu este obligatorie
- experienta relevanta in domeniu
-abilitatea de a lucra in conditii de stres si program prelungit
-muncitor calificat sau diploma de liceu este un avantaj
-vorbitor de limba engleza

Abilitati:

-abilitati practice
-abilitatea de a lucra in echipa
-abilitatea de a intelege planurile tehnice ale constructiei

Descrierea jobului

Responsabilitati:

-ridicarea si asezarea caramizilor si blocurilor de ciment
-prepararea materialelor pentru constructie
-mentinerea curateniei la locul de munca
-taierea caramizilor pe dimensiuni cerute folosind instrumente specifice

Beneficii:

- Contract de munca timp de 6 luni
- Bilet de avion dus intors
- Cazare asigurata
- 70 de lire sterline pe zi

Se ofera training /calificare in Bucuresti

Ne ocupam de partea distractiva a publicitatii. Oferim o gama larga de servicii de publicitate dedicate necesitatilor fiecarui client: sampling, promovare, lansare de produs, promovare prin flyere,team building, evenimente. Suntem o echipa dinamica,in plina extindere,reprezentata de tineri profesionisti cu o vasta experienta in domeniu. Stafful nostru, atent selectionat,aflat intr-un continuu process de evaluare, va ofera servicii de calitate la preturi avantajoase. Va punem la dispozitie o gama larga de servicii de tip

- curatenie,

- consultanta pentru afaceri si management,

- publicitate,

- management, furnizare si plasare forta de munca,

- consultanta in tehnologia informatiei,

prin care produsele sau serviciile companiei dumneavoastra vor fi promovate conform cerintelor, prin punerea in evidenta a calitatii . intr-un cuvant…PROFI

Expirat

Zidar  -  S.C. MMM Multimedia Invest S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles