Publicat 25 Iun 2019 | Reactualizat 16 Iul 2019 | Expiră 25 Iul 2019

ZIDAR FRANTA

3 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

- Studii medii
- Limba franceza nivel conversational-pt seful de echipa
- Experienta min 3 ani pe un post similar
- Experienta de lucru cu boltarii specifici constructiilor franceze ( parpaing ) si caramida clasica
- Permis de conducere cat B
- Persoana serioasa,dinamica,indemanatica,cu dexteritate.

Descrierea jobului

-echipa formata din 3 persoane : 1 sef echipa( cu limba franceza ) si 2 lucratori
-sa execute zidaria conform indicatiilor primite;
-sa se incadreze in norma stabilita.
-data de incepere activitate 08 iulie 2019

Descrierea companiei

www.terratrecruit.ro

ZIDAR FRANTA  -  TERRAT RECRUITMENT S.R.L.