Publicat 03 Nov 2020 | Reactualizat 03 Dec 2020 | Expiră 04 Dec 2020

ZIDĂRIE ȘI MONTATORI COFRAJE

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Elling Refractory Solutions SRL sediul în Brasov, este în căutarea de angajați calificați pentru poziția:

Asteptarile noastre:
- Experienta in domeniu
- Abilitati de comunicare in germana sau engleza
- Flexibilitate si disponibilitate de a lucra in strainatate
- Carnet de conducere B

Avantaje aditionale:
- Cunoastere desen tehnic (optional)
- Experienta in lucrari de magnitudine mare cu materiale refractare
- experienta in domeniu, lucrat in strainatate
- abilitati de comunicare in alte limbi europene

Descrierea jobului

- Montatori Cofraje, fabricarea de cofraje din beton pe șantiere de construcții, în construcții civile sau pod și tunel în conformitate cu cerințele standardelor recunoscute în cea mai mare parte la nivel internațional.
- Executarea lucrărilor în construcții refractare și generale
- Lucrări de zidărie și tâmplărie pe șantiere sau într-o sală de prefabricare
- Lucrarile pe santiere pot contine munci de zidarie,tamplarie sau montat cofraje

Oferim:
-Salariu ofertant
- Contract permanent (cu o perioada de proba de 3 luni)
- Masina de serviciu
- Cazare si transport

Compania e-r-s este o companie cu dezvoltare dinamică, cu sucursale în mai multe țări europene, specializată în soluții refractare, CUM ar fi izolația și uscarea (construcții și servicII: cazane și cuptoare industriale, instalații de incinerare a deșeurilor, instalații ale industriei chimice și petrochimice și instalații pentru topirea și turnarea metalelor neferoase)

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

ZIDĂRIE ȘI MONTATORI COFRAJE  -  Elling Refractory Solutions S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles