Work from Home/Operator Customer Care/Lb. Italiana

Comdata Romania - 20 poziții
Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Vrei sa lucrezi de acasa?
Vrei sa castigi in conformitate cu capacitatile tale de munca?
Vorbesti lb. italiana?
Full Time / Part Time

Comdata Romania, companie multinationala dе prestigiu, unul din leaderii dе piata in sectorul BPO, este in cautarea dе noi colegi.
Daca vorbesti limba italiana si ai o conexiune stabila la internet acasa, esti fix persoana pe care o cautam!
Alatura-te echipei noastre! Poti lucra din orice zona a Romaniei!
Cerinte:
  • Limba italiana la nivel mediu-avansat;
  • Conexiune stabila la internet;
  • Conostinte minime de operare PC;
  • Disponibilitate la lucru conform unui program flexibil;
  • Spirit de echipa, atitudine pozitiva, orientare catre client, persoana empatica si creativa.

Descrierea jobului

​Oferim:
  • Posibilitatea de a lucra Full Time sau Part Time;
  • Orar de munca flexibil cu posibilitatea de a lucra in ture;
  • Salariu compus din parte fixa si parte variabila in functie de performantele fiecarui operator;
  • Tichete de masa;
  • Asigurare medicala privata;
  • Posibilitatea de a lucra si promova intr-un mediu tanar si dinamic;
  • Training specializat.
  • Echipament de lucru

Comdata Romania, membra a grupului COMDATA, detine in Romania 6 puncte de lucru in Bucuresti, Craiova, Constanta, Galati, Braila si Buzau.
La nivel global Comdata detine centre in Europa (Italia, Spania, Franta, Cehia, Turcia si Romania) cat si in America de Sud si America Centrala.

Cu peste 2000 de angajati in Romania, Comdata se numara printre companiile de prestigiu pe piata de call center romaneasca.
www.comdataromania.ro

Publicat 21 sept. 2021 Reactualizat 21 oct. 2021 Expiră 21 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos