Publicat 17 Ian 2016 | Reactualizat 14 Feb 2016 | Expiră 18 Feb 2016

Wordpress Developer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana deschisa, comunicativa, serioasa, cu o gandire logica si atitudine pozitiva si sa fie pregatita sa invete lucruri noi.

Cerinte:
- Nivel avansat cunostinte PHP, MySQL, Javascript si jQuery;
- Cunostinte solide HTML (5) & CSS (3);
- Nivel avansat cunostinte dezvoltare WordPress (nu doar administrare continut si customizari teme);
- Portofoliul de lucrari poate prezenta un avantaj;
- Cunostinte medii/avansate de limba engleza
- Simt grafic/estetic dezvoltat

Descrierea jobului

- Ajuta la dezvoltarea de solutii web bazate pe tehnologiile PHP, MYSQL, HTML, CSS, JavaScript, Wordpress;
- Program flexibil de lucru de 8 ore pe zi;

Beneficii:
- Salariu atractiv, peste medie, in functie de cunostinte si experienta, cu posibilitatea de avansare;
- Bonusuri bazate pe performanta;
- Avansarea in cariera prin expunerea la tehnologii moderne si proiecte inovatoare
- Lucru intr-o echipa tanara de profesionisti si atmosfera placuta;
- Acces facil, biroul nostru fiind situat pe Bulevardul Decebal;

Suntem IntelMedia, o companie creata de oameni tineri, ambitiosi, cu experienta de peste 10 ani in domeniul IT. Dezvoltam proiecte de mici si mari dimensiuni atat pentru clientii locali cat si cei externi. Daca vrei sa te angajezi si sa faci parte dintr-o echipa, dar nu-ti place stilul de lucru din multinationale, atunci ai gasit job-ul potrivit pentru tine intr-o atmosfera prietenoasa si profesionista. Pe masura ce lista oportunitatilor creste suntem in cautare de oameni seriosi, dornici sa se alature echipei noastre. Te asteptam sa ne cunosti!

Expirat
Wordpress Developer  -  Intel Media

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles