Publicat 02 Iul 2008 | Reactualizat 31 Iul 2008 | Expiră 02 Aug 2008

Windows Administrator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte administrare Windows ( Certificatul MSCA constituie un avantaj)
- persoana dinamica
- disponibilitate program prelungit
- abilitati de comunicare
- limba engleza

Descrierea jobului

- Instalarea si configurarea software a echipamentelor IT
- Administrarea mediului Windows din cadrul companiei
- Verificarea lunara a instalarilor si a drepturilor utilizatorilor
- Face propuneri de noi achizitii soft
- Tine evidenta licentelor soft

PepsiAmericas una din cele mai importante companii producatoare de bauturi racoritaoare, cotata in top Fortune 500 este reprezentata in Romania. PepsiAmericas este imbuteliatorul autorizat si distribuitorul Pepsi, Prigat, Lipton Ice Tea, Gatorade, Roua Muntilor si Talea pentru Romania si Republica Moldova.

Si pentru ca pretuim munca de echipa, valoarea, responsabilitatea, integritatea va invitam sa va alaturati echipei noastre de profesionisti si impreuna sa cladim succesul!

Expirat
Windows Administrator  -  Pepsi Americas