Publicat 26 Nov 2020 | Expiră 27 Dec 2020

Website executive

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

1. Să știe să zâmbească – căutăm o persoană simpatică care să se integreze repede în firmă și să relaționeze excelent cu cei din echipă
2. Să fie dispus să învețe – căutăm o persoană cu dorință de a se dezvolta și de a se autodepăși
3. Să îi placă să muncească - literal vorbind. Apreciem oamenii harnici.
4. Să fie sociabil
5. Să fie organizat
6. Să fie atent la detalii
7. Să fie hotărât – să nu renunțe când apar provocări în munca lui/ei
8. Să îi placă activitățile de mai jos
9. Să ii placa tehnologia
10. Sa stie ca Prestashop nu e magazin de animale de companie ... sau e ? :)

Descrierea jobului

- documenteaza produse ( atat prin adunarea de informatii cat si postarea lor)
- actualizeaza documentatiile actuale
- actualizeza preturi manual acolo unde este cazul
- monitorizeaza preturile din piata pentru produse similare
- implementeaza promotiile in Google Ads si FB ads
- cunostiinte de grafica sunt un avantaj major

Tonis Trade este o companie privată înființată în anul 1994, având ca obiect de activitate comercializarea produselor de uz casnic, electrocasnice, electronice, audio-video, tehnică de calcul și aparate de aer condiționat.
Suntem tot timpul în căutare de oameni valoroși ca să facă parte din echipa noastră.

Expirat
Website executive  -  Tonis Trade

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles