Publicat 05 Sep 2008 | Reactualizat 05 Oct 2008 | Expiră 06 Oct 2008

Website Administrator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in folosirea aplicatiilor Photo Shop si/sau Corel Draw
- Gandire imaginativa, creativa
- Experienta in realizarea sau administrarea de website-uri
- Cunostiinte bune de limba engleza

Descrierea jobului

Jobul presupune administrarea site-ului nostru www.kitchenshop.ro (in construction), ce va fi un magazin online pentru produsele noastre de gatit. Site-ul va contine nu numai produse ci si texte de prezentare, sectiuni de stiri, retete, sfaturi, etc. Toate aceste informatii vor fi adaugate si uneori create de Web-Administrator.
Se asigura un salariu corespunzator (peste medie) si alte beneficii, ce se vor discuta la interviu.

Kitchen Shop este importator si reprezentant direct al unor celebre firme de produse de gatit (oale, cutite, ustensile). In curand va incepe sa deschida propriile magazine si va efectua distributie la nivel national. Site-ul nostru (cu online shopping) este extrem de important in strategia noastra.

Expirat
Website Administrator  -  Kitchen Shop