Webinar -Care este viitorul profesiei financiar-contabile si cum poate arata cariera ta?

Oraș de lucru Toate oraşele
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Înscrieți-vă acum la acest eveniment online gratuit: https://bit.ly/CarieraConta dacă doriți să aflați cum poate arăta cariera dumneavoastră în domeniul financiar-contabil într-un viitor foarte apropiat.

ACCA, cea mai mare asociație internațională în domeniul financiar contabil, organizează acest eveniment online, live pe 17 februarie de la ora 15:30, în care timp de 2 ore vom discuta cum puteți să vă dezvoltați cariera în acest domeniu și cum va arăta el în viitor. Vorbitorii noștri, profesioniști de top și cei care transformă profesia vor povesti experiențele lor și vor aștepta și întrebări din partea dumneavoastră în evenimentul live. Vom discuta despre strategii de succes pentru profesioniștii în domeniul financiar-contabil și despre viitorul profesiei, în ideea că împărtășiți și dumneavoastră aceste preocupări și că discuția vă va fi de folos în carieră.

Mulțumim pentru interes!
Publicat 26 ian. 2022 Reactualizat 25 feb. 2022 Expiră 25 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos