de ani Fără Frică...

Publicat 30 Mai 2008 | Reactualizat 28 Iun 2008 | Expiră 30 Iun 2008

Webdesigner html / php

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana foarte serioasa, care se implica in activitatea firmei si poate sa respecte un termen limita, respectand calitatea in acelasi timp.

Ai cunostinte sau vrei sa inveti:
- design in Photoshop sau fireworks (sau altele)
- cunostinte HTML, CSS
- ai lucrat sau cunosti cel putin un CMS
- PHP reprezinta un avantaj
- o atitudine potrivita fata de munca si fata de colegi
- dorinta de a invata si a te dezvolta constant impreuna cu firma

Descrierea jobului

Activitatea ta:
- modificarea site-urilor, asistenta acordata clientilor
- web design conform cu specificatiile
- intretinerea site-urilor
- alte activitati similare

Posibilitatea de a lucra intr-o companie tanara, in dezvoltare, salariu conform cu abilitatile tale.
Specializare / pregatire la locul de munca

Smart Boys este o firma specializata pe webdesign, dar care ofera si servicii de gazduire web, optimizare seo si o intreaga gama de servicii web. Mai multe informatii gasiti la www.smartboys.ro

Expirat
Webdesigner html / php  -  SC Smart Boys Central Europe SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles