de ani Fără Frică...

Publicat 09 Apr 2008 | Reactualizat 18 Mai 2008 | Expiră 20 Mai 2008

Web Programmer (HTML, PHP, MYSQL) - 2 pozitii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana energica, care sa se descurce foarte repede in orice situatie. Trebuie sa aiba cunostinte bune de HTML, cunostinte de baza in PHP, AJAX, Javascript si MySQL.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
1. dezvoltarea de pagini web
2. imbunatateste si intretine paginile web existente
3. participa in ciclul de dezvoltate al noilor produse

Beneficii:
1. salariu atractiv (se va stabili dupa interviu in functie de calitatile si aptitudinile candidatului)
2. loc de munca foarte placut
3. masa de pranz asigurata la sediul firmei
4. colaborare pe termen lung
5. posibiliatatea ca 30% din orarul unei saptamani sa fie realizat de acasa
6. 30 de ore pe saptamana (pentru noi asta inseamna Full Time)

Descrierea companiei

Despre Boom Marketing

Boom Marketing este o firma noua in Romania, fondata de oameni cu peste 7 ani de experienta in domeniul marketingului online si publicitate - pentru o gama larga de produse digitale.

Echipa noastra este alcatuita din oameni tineri, creativi si tenace - specializati in diverse domenii de activitate. Incercam sa ne descurcam cat mai bine in orice situatie data si singura modalitate pentru a face asta este prin a fi buni jucatori de echipa.

Ne dam silinta sa fim cei mai buni din lume la ceea ce facem. Nu ne dam batuti niciodata. Devenim asi prin cunoastere, practica, dedicare si avand o atitudine de invingatori. Ne place sa cream produse noi, utile si usor de folosit.

Muncim din greu - dar ne si distram pe masura. In viata, exista mai mult decat munca, asa ca ne place sa celebram fiecare reusita!

Expirat
Web Programmer (HTML, PHP, MYSQL) - 2 pozitii  -  SC Boom Marketing SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles