Publicat 13 Ian 2005 | Expiră 13 Feb 2005

WEB MASTER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Aptitudini:

gândire algoritmica
atentie la detaliu
capacitate de analiza
rezistenta la activitati repetitive
abilitati matematice de baza
simt estetic.

Descrierea jobului

Cunostinte:

Deprinderi de baza de programare functionala.
Data Modeling, Design, Normalizare, Performante, Proceduri, Tranzactii si SQL
Experienta PHP, JSP, HTML, Java Script, Dreamweaver, Flash si Photoshop.
Cunoasterea modalitatilor si procedurilor de testare.
Cunostinte bune de limba engleza.

Experienta:

minim 3 website-uri în portofoliul de lucru
1.5 - 2 ani de lucru efectiv la implementarea sau administrarea de site-uri

Expirat
WEB MASTER  -  SIVECO Romania SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles