de ani Fără Frică...

Publicat 29 Apr 2008 | Expiră 29 Apr 2008

Web Graphic Designer

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- mentinerea si imbunatatirea grafica a site-urilor web
- realizarea de web layouts
- editarea de imagini pentru publicare online
- realizarea de animatii online, grafica web, logo design, CI.

Descrierea jobului

este obligatorie experienta in activitati de web design si dezvoltare de aplicatii multimedia pentru utilizare online (Adobe Photoshop, Illustrator, Flash).
- creativitatea si simt artistic.
- experienta in utilizarea Dreamweaver si cunostinte de baza HTML (ex. tabele, linkuri si meta taguri) si CSS.
- experienta in editarea, modificarea si optimizarea de imagini achizitionate de la fotografi sau agentii foto.
-portofoliu- cu experienta relevanta in domeniu;
- cunostinte de Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator;
- persoana foarte dinamica si cu multa imaginatie;
- persoana creativa, cu simt artistic, atenta la detalii si serioasa.
- limba engleza

Companie din Timisoara ce ofera servicii de webdesign, branding, advertising.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Web Graphic Designer  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles