Publicat 28 Feb 2008 | Reactualizat 28 Mar 2008 | Expiră 30 Mar 2008

WEB / GRAPHIC DESIGNER

CONFIDENTIAL
2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

In cateva cuvinte, candidatul ideal trebuie sa prezinte in primul rand un interes deosebit pentru design, atat web cat si graphic, sa fie pasionat de acest domeniu si creativ.
Principalele “must have” ale viitorului nostru coleg sunt:
- Cunostite avansate in Photoshop si Illustrator (Flash reprezinta un plus)
- Experienta in crearea de concepte grafice atat web cat si print
- Simt artistic dezvoltat si nevoia continua de a fi creativ
- Extrem de pasionat pentru detalii
- Un portofoliu care sa demonstreze calitatile tale
- La curent cu trend-urile actuale atat in design graphic cat si in design web (CSS2, XHTML)

Descrierea jobului

- Crearea de concepte grafice pentru print (billboard-uri, material publicitare, cataloage, etichete pentru produse)
- Crearea de layout-uri web

Companie orientata catre servicii web , publicitate - formata dintr-o echipa de profesionisti, cu proiecte ambitioase pentru clienti atat din tara cat si din strainatate .

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

WEB / GRAPHIC DESIGNER  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles