Publicat 24 Iul 2017 | Reactualizat 23 Aug 2017 | Expiră 24 Aug 2017

Web Developer

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal este un dezvoltator cu experienta in dezvoltarea de aplicatii web, cu un grad mare de independenta si initiativa, care va avea un rol determinant in alegerea solutiilor pentru aplicatiile dezvoltate.
Cunostintele necesare:
• experienta relevanta in dezvoltarea de aplicatii web
• experienta in utilizarea urmatoarelor tehnologii/limbaje: C#, ASP.Net (ASP.Net Core, WebApi, MVC), JavaScript, KendoUI sau controale similare, JQuery si/sau Angular;
• cunostinte baze de date – SQL Server, SQLite si/sau MySql.
Constituie avantaj: experienta in utilizarea Microsoft Azure si/sau AWS.

Descrierea jobului

• In calitate de dezvoltator web vei crea aplicatii folosind cele mai noi si mai eficiente tehnologii disponibile acum
• Utilizam metodologia Agile, punand pret pe principiile care stau la baza ei
• Aplicatiile vor fi folosite de utilizatori ale caror asteptari in ceea ce priveste calitatea sunt la cel mai inalt nivel

Suntem un startup care dezvolta aplicatii inovatoare in domenii de nisa, intre care domeniul medical si cel al comunicarii. Dezvoltam aplicatii web si mobile folosind cele mai noi tehnologii. Pretuim initiativa si creativitatea in identificarea solutiilor oferite. Firma este condusa de antreprenori cu expertiza variata in tehnologia informatiei, domeniul medical, marketing, comunicare, juridic.

Expirat
Web Developer  -  Simbio Data Solutions SRL