Web Developer

Paul Dumbravanu Cabinet de Avocat 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

● interfețe web pentru site
● design si HTML- uri in Wordpress
● prototipuri HTML pentru proiectele în dezvoltare;
● soluții pentru implementări
● integrarea funcționalități lor.

Descrierea jobului

● cunoști bine și ai lucrat cu PHP/HTML/CSS/JavaScript cel puțin 1 an;
● cunoști principii de SEO, accesibilitate și semantic web;
● limba engleză;
● job full-time - birou/acasa

● un mediu de lucru flexibil

Paul Dumbravanu advises clients in a full array of complex issues relating to office, residential, shopping center and mixed-use projects throughout Romania. I represent clients in acquisitions and dispositions of single properties and property portfolios; acquisitions and participation of a mortgage; workouts and restructurings; financing of real estate properties and projects; office and retail leasing; and joint venture development.
More info : www.pauldumbravanu.ro
Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.