Publicat 27 Ian 2019 | Expiră 27 Feb 2019

Web Developer

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta de minim 1 an, cu un portofoliu pe masura experientei
- PHP, MySQL, HTML, CSS, Javascript, OOP, XML
- salariu atractiv cu perioada initiala(scurta) de proba
- oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica si de a participa activ la dezvoltarea companiei!

Descrierea jobului

Programator php responsabil cu:
- dezvoltarea de website-uri si aplicatii web
- suport tehnic la diverse site-uri
- consultanta la telefon pt. clienti cand e cazul

Jobul e valabil doar pentru locatia din Arad (exclus online/remote sau part-time).

Agentie media. Oferim servicii complete: concept grafic, web design, hosting, optimizare siteuri si promovare Google situri, logo design, email marketing, administrare situri web, materiale publicitare, publicitate outdoor&indoor.

Expirat
Web Developer  -  Icetech Company S.R.L.