de ani Fără Frică...

Publicat 25 Mar 2008 | Reactualizat 23 Apr 2008 | Expiră 25 Apr 2008

WEB Developer - Programator PHP/JavaScript/MySQL/HTML

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa prezinte cunostinte avansate de PHP/MySQL/HTML/Javascript.

Descrierea jobului

In atributiile postului intra programarea si dezvoltarea de produse software destinate comercializarii.

Canditatul trebuie sa fie o persoana comunicativa, ordonata, cu spirit de initiativa si capacitate de auto organizare.

Descrierea companiei

Oferim:
- salariu atractiv (ce urmeaza a fi negociat in functie de experienta si abilitati in urma interviului),
- loc de munca foarte placut si modern,
- stabil si fara probleme,
- legal (conform legislatiei in vigoare).

Expirat
WEB Developer - Programator PHP/JavaScript/MySQL/HTML  -  DR Soft

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles