Publicat 29 Mai 2019 | Reactualizat 28 Iun 2019 | Expiră 29 Iun 2019

Web Developer/Designer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Compania noastra cauta un candidat profesionist in departamentul de Marketing, ca web developer/designer care sa fie prezentabil si punctual.
Trebuie să poată comunica în limba engleză și română.
Trebuie sa cunoasca JAVA, HTML Coding, Wordpress.
Candidatul trebuie să aibă permis de conducere, să fie foarte familiarizat cu zona de nord a Bucureștiului, din zona Pipera - Bd. Pipera unde se află biroul nostru.

Descrierea jobului

- Program de luni până vineri. 9:00 - 18:00
- Se aplică dress code business sau smart casual
- Este posibil să vi se solicite o întâlnire sau doua în timpul weekend-ului, în funcție de aranjamentele cu clienții dvs.
- Targetul lunar este stabilit și trebuie realizat, conducerea fiind responsabilă de asistarea candidatului pentru a-și atinge targetul în fiecare lună.
- Alte informații sau detalii vor fi discutate în timpul interviului

Compania oferă următoarele:
1. Contract inregistrat
2. Telefon mobil cu abonament
3. Birou personal
4. Computer de birou
5. Carte de vizită
6. Acces CRM
7. Proprietăți
8. Clienți

Suntem o companie românească imobiliara cu sediul în Pipera- Erou Iancu Nicolae.
Compania a fost fondată în februarie 2017 și funcționează în zona de nord a Bucureștiului. Cu o echipă de 8 persoane în prezent, Figura Eight Real Estate oferă diferite servicii pentru a ajuta clienții și proprietarii să aibă o tranzacție rapidă și ușoară.
Agentia Figure8 isi propune sa ofere cele mai bune si profesioniste servicii imobiliare!

Expirat
Web Developer/Designer  -  FIGURE EIGHT REAL ESTATE SRL