Publicat 30 Mai 2008 | Reactualizat 28 Iun 2008 | Expiră 30 Iun 2008

Web developer (chiar si pentru cei fara prea multa experienta)

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca iti place sa dezvolti aplicatii web te cautam!

Partenerul nostru este o companie software din Tg. Mures, care dezvolta aplicatii complexe pentru piata din Romania si cea externa.

Descrierea jobului

Ca sa fii \'the perfect match\' nu trebuie sa iti fie straine atitudinea proactiva in primul rand si un cumul balansat intre urmatoarele:
~ Cunostinte HTML / CSS / JScript;
~ Cunostinte (cel putin de baza) de baze de date (SQL);
~ Abilitaţi de analiza si sinteza;
~ Cunoaşterea limbii engleza (scris, conversational) le nivel cel putin mediu;
~ Disponibilitate la deplasari la client (peste hotare) pentru perioade limitate de timp;

Daca ai experienta de cel putin un an pe un post similar si / sau chiar cunostinte de Photoshop cu atat mai bine, acestea sunt lucruri care te vor avantaja!

Nu vedem nici o problema in a fi flexibili, a te sustine sa inveti, sa te dezvolti, sa te simti bine si motivat in tot ceea ce faci pentru ca sa poti da tot ce e mai bun din tine.

Descrierea companiei

Descrierea firmei:

Active Labs ofera servicii de dezvoltare a resurselor umane pentru companii (selectie si plasare, programe de teambulding, managementul performantelor, instruire, managementul carierei) si persoane (consiliere in cariera, instruire).
Daca esti in cautarea valorilor personale sau ai nevoie de definirea abilitatilor, aptitudinilor personale, sau a jobului ideal, te asteptam sa iti dam o mana de ajutor.

Mai multe despre Active Labs pe Active Labs website.

Expirat
Web developer (chiar si pentru cei fara prea multa experienta)  -  Active Labs

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles