Publicat 18 Iun 2017 | Reactualizat 16 Iul 2017 | Expiră 20 Iul 2017

Web developer / Programator PHP in Iasi

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam programator full stack cu experienta, pentru dezvoltarea de solutii ecommerce intr-un mediu de lucru software de ultima ora.
Cerinte:
- Cunostinte foarte bune de programare web: PHP, MySQL, Javascript (jQuery), HTML, CSS
- Cunostinte solide de OOP (Object Oriented Programming)
- Cunoasterea unui sistem de versionare (preferabil Git)
- Bun cunoscator al limbii engleze
- Disponibilitatea de a invata tehnologii noi
- Organizat, punctual, spirit de echipa

Descrierea jobului

Persoana selectata va fi responsabila cu:
- Crearea, dezvoltarea si implementarea aplicatiilor web care raspund cerintelor proiectului
- Testarea solutiilor software in conformitate cu specificatiile de realizare
- Mentenanta aplicatiilor implementate pentru a corecta eventualele erori

Beneficii:
Salarizare foarte atractiva in concordanta cu experienta
Posiblitate de specializare in Germania
Pauze de relaxare
Bonusuri in functie de rezultate
Masa inclusa / tichete de masa
Fresh / snack bar
Abonament sala
Abonament parcare Palas

Sologics furnizeaza servicii ebusiness de top pentru piata germana de mai bine de 19 ani.

Expirat
Web developer / Programator PHP in Iasi  -  Sologics S.R.L.