de ani Fără Frică...

Publicat 14 Aug 2008 | Reactualizat 12 Sep 2008 | Expiră 14 Sep 2008

Web/Desktop application Developer

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- 1 an experienta dezvoltare aplicatii WEB ( servlets , filtre JSP )
- Avantaj constituie tehnologiile ( JSF , Facelets , Struts , Tiles)
sau
- 1 an experienta dezvoltare aplicatii Desktop JAVA
- Avantaj constituie experienta in lucrul cu diagrame UML si multi-layered applications .

- Experienta in tehnologii de persistenta a obiectelor ( pref. Hibernate , Toplink ) si implicit cunostinte SQL .

Descrierea jobului

- Dezvoltare de aplicatii web si/sau aplicatii desktop , pe platforma Java 5 EE , in functie de cerinte si specificatii .
- Salariul peste nivelul pietei.
- Posibilitatea de a lucra "project based" sau part-time .

-Compania este o bransa a unui lant de companii externe . Nou aparuta pe piata , target-ul ei sunt clientii ce necesita dezvoltari customizate, si/sau servicii software conforme cu infrastructura IT a clientului .

Expirat
Web/Desktop application Developer  -  Soft-spot

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles